| Robert478 a întrebat:

Helo TPU as vrea sa revad acele desene pokemon care erau pe jetix prin 2000 sau 1990 ceva de genu stiti unde as putea sa le vad sau sa le descarc tot sezonu,

6 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Frumos desen pokemon cand eram copil ce innebunit eram dupa el sigur mai era si digimon care voia sa ii i-a fata lui pokemon dar nu a reusit

| aumih16 a răspuns:

1. pokemon indigo league
2. pokemon the adventures in the Orange islands
3. pokemon the johto journeys
4. pokemon johto league champions
5. pokemon master quest
6. pokemon advanced
7. pokemon advanced challenge
8. pokemon advanced battle
9. pokemon battle frontier
10. pokemon diamond & pearl
11. pokemon diamond & pearl battle dimension
12. pokemon diamond & pearl galactic battle
13. pokemon diamond & pearl sinnoh league victors
14. pokemon black & white
15. pokemon black & white rival destinies
16. pokemon adventures in unova
17. pokemon the series XY
18. pokemon the series XY Kalos Quest
19. pokemon the series XYZ
20. pokemon sun & moon
cam astea sunt toate seriile de pokemon aproape 802 s-au adunat in atatea serii difuzate pana acum

| ryuu a răspuns:

Hey! Iti propun sa urmaresti anime-ul cu subtitrare/dublare in engleza.
http://www.anime44.com/anime/search?key=pokemon&search_submit=Go

Vizionare placuta!

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=tD1wbHFVAJc
Nu cred ca vei vedea toate sezoanele sincer sunt prea multe.

| HonneOnna a răspuns:

Poti sa le vezi online cu subtitrare in engleza pe gogoanime.com

| erzabadgirl08 a răspuns:

Sper ca am nimerit sezonul, i ncearca aici http://www.deseneanimeonline.ro/category/pokemon-indigo-league/