| KeenY a întrebat:

Hey...Care sunt toate sezoanele din Inazuma eleven si de unde le pot lua?

Cel mai bun raspuns are fundawinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sezonul 1- Inazuma eleven
Sezonul 2- Inazuma eleven go
Sezonul 3-Inazuma eleven go galaxy
Le poti vedea pe AnimeKage
Animeplus
Trilulilu
VK.
Ultimele doua sezoane, sunt socant de diferite.
Ei cresc, nu o sa-i mai vezi jucând fotbal, iar Gouenji e Ishido, e rău dar după devine bun iarasi, si are suvite albastre, parul lăsat in jos, iar după o sa si-l prindă. E destul de tare. big grin

| Manea_Catalin_1983 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca pe 3 era Chrono Stone, iar sezonu 4 era Galaxy

2 răspunsuri:
| Malosmihai a răspuns:

Pe CN este un sezon dar daca vrei sa te uiti la toate uitate pe link-ul asta https://www.youtube.com/results?search_query=inezuma+elevel+playlist si da pe ce playlisturi vrei ca sunt toate sezoanele si episoadele