| Mothafuckaa a întrebat:

Hey lume! Imi puteti da un anime gen:comedy, dar sa fie comedie foarte multa, si se poate si romance.Inafara de Kaichou wa maid sama sau Lovely complex.
Anime gen(Fairy Tail):sa includa lupte, sau ceva de genu fairy tail.Inafara de Naruto, sau One piece.
Aniem gen foarte mult romance.
Anime gen sentimental, sa-ti dea lacrimile, trist, dar si vesel.
(Aniem fara yaoi).
Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| andreea9948987 a răspuns:

Anime cu lupte si romance ar fi Hakuouki (3 sez) si Hiiro no kakera (2 sez). Amandoua merita vizionate. La primul o sa plangi foarte mult (la mine cel putin asa a fost) si iti sugerez sa le vizionezi in ordinea aceasta deoarece are mai mult sens povestea(eu am facut greseala sa nu ascult ce mi-a zis cineva si sa le urmaresc in ordinea in care au aparut si mi s-a parut ca sez 3 ar putea fi sezonul 1): Hakuouki Reimeiroku (sez 3); Hakuouki (sez1); Hakuouki Hekketsuroku (sez 2).
Mai poti incerca: Inu x boku SS; fruits basket; kamisama hajimemashita; hidan no aria (multa actiune, cam putin romance, dar multa comedie); special a (foarte multa comedie si romance, dar nu are actiune); noragami (actiune, comedie, romance mai putin); sword art online (actiune multa, comedie si romance din plin).
Cam atatea mi-au venit in minte. Sper sa te fi ajutatwinking

3 răspunsuri:
| ??c??? a răspuns:

Toradora in caz ca nu l-ai vazut.Sau Golden Time(astea 2 sunt facute de aceeasi persoana) big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Skitte i na eu
Kimi ni todoke
Paradise kiss
Full methal panic!
Full methal panic fumoffu!

| Roxanaaaaaaaaa a răspuns:

Pai, "Sukitte ii na eu" este romantic. Si "Vampire knight" este destul de romantic si interesant.