| xCookiieMonster a întrebat:

As vrea si eu un anime amuzant gen : Lovely Complex, Kaichou-wa maid sama, Special A, Shugo Chara, Fairy Tail etc.
Cel mai bun primeste funda >: si daca vreti sa descrieti si animeul ar fi super!
Ok, va pup >:

3 răspunsuri:
| DanteR a răspuns:

De acord cu milky dar incearca si hayate no gotoku si zero no tsukaima laughing

| xCookiieMonster explică (pentru DanteR):

Am vazut Zero no tsukaima toate cele patru sezoane :* dar hayate no gotoku cum e?

| mikyloveyou a răspuns:

Eu m-am uitat la Tokyo mew mew (Mew mew power numele in engleza)- este vorba despre o echipa de fete care au puteri speciale si urechi, cozi, etc de animale, este amuzant deoarece personajul principal Ichigo sau Zoey in varianta engleza este indragostita de un baiat de la scoala, dar pe aceasta o place si un extraterestru, acesta fiind rivalul ei dintre bine si rau insa mai apare o persoana care o salveaza mereu aceasta banuind ca este cel pe care l-a intalnit prima oara cand a descoperit ca are puteri. Mai este amuzant acest anime deoarece lui Ichigo mereu ii apare coada si urechile de pisica la fiecare sentiment care il simte si mereu incearca sa se ascunda de cei din jur.
Ma mai uit la animeuri ca: Kaleido start, inuyasha, pokemon etc. Acestea sunt destul de amuzante si ele happy