| flowerpower0708 a întrebat:

am si eu nevoie de un sfat.In weekend a venit o colega la mine si ne am uitat la naruto.Ea mi a aratat pe youtube filmulte sasusaku si acu sunt confuza...a inceput sa mi placa sasusaku si chiar as vrea sa fie impreuna? Credeti ca va fi asa? dau fundita! Va rog fara raspunsuri jignitoare!

4 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Hey. Ai mai pus o intrebare asemanatoare.
http://www.tpu.ro/......aca-va-fi/

Raspunsul este acelasi.
Pentru poveste, nu are o mare importanta cine cu cine va fi. Datorita faptului ca anime-ul nu este axat pe ganul Romance. Desigur, sunt cateva scene, dar sunt prea putine (si nici acelea nu sunt concludente) pentru a lua in considerare ca facand parte si din genul Romance.
Pare-mi-se ca intr-un interviu Kishimoto a spus "Naruto" nu este romance.

Toate filmuletele de pe YT, pe tema Sasuke-Sakura, Naruto-Hinata, (sau mai stiu eu ce combinatii), sunt fanmade.

| Blackyuu a răspuns:

Kishimoto a spus ca nu vor fi cupluri in anime-ul Naruto si sincer sunt fericita ca asta nu se va intampla.

| flowerpower0708 explică:

Dar....macar sasuke se intoarce in konoha? cat mai dureaza naruto?

| flowerpower0708 explică:

Eu nu spun ca vreau ca acest anime sa fie romanca.doar ca vreau sa se termine cu bine.m am uitat si nu am vazut nici un interviu in care autorul zice ca nu vrea cupluri...dar pe un blogg am vazut ca a scris ca i plac ideeile:sasukesakura.narutohinata.si saiino+uitati va pe youtube la sasusaku manga theory si o sa vedeti anumite detalii pe care nici eu nu le am vazut pana acum! oricum... odata si odata o sa se termine.