| fernyboss a întrebat:

Salut cum credeti ca as face o colega ca sa ii placa de mine

Răspuns Câştigător
| BodiFTW a răspuns:

Pai,in primul rand trebuie sa te integrezi in grupul ei de prieteni(nu e chiar obligatoriu) ca sa fii mai aproape de ea.Un alt fel este sa incerci sa vorbesti cu ea, sa o atingi din greseala..etc dar sa nu fi prea posesiv, o sa te creada disperat, iar daca reusiti sa va cunoasteti destul de bine, e momentul sa o inviti in oras, dar retine nu ca iubita ci ca amica, asta e probabil cel mai dificil moment din viata unui baiat mai ales daca e prima oara.Inca ceva, si grija sa nu intrii prea mult in friendzone pentru ca e un taram groaznic daca esti indragostit de cineva.Bafta.

| fernyboss explică (pentru BodiFTW):

Multumesc

| BodiFTW a răspuns (pentru fernyboss):

Funda?happy

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Buchet trandafiri rose de la tiganca din piata, o cutie de cioco de la Bila, apoi plimbare cu masina si cine la restaurant de 5 stele seara incheinduse cu o camera la Hilton hotel

| alexusss a răspuns:

Pai..incearca sa ii atragi atentia dar nu cu lucruri rele. ajut.o la ce nu intelege, da.i sfaturi, si ascult.o si intelege.o