| TatSergiu a întrebat:

Http://i.imgur.com/6th0p.png

scuzatimi micile greseli (daca am) nu-s chiar profesionist.

but, cine vrea sa apara >:D

12 răspunsuri:
| AnneBre a răspuns:

Nu îmi vine să cred, dar mă ofer şi eu. -_-

| lalalalallll a răspuns:

Eu vreau să nu apar.

| TuningPhotoshopX a răspuns:

Eu vreau,please! Baiat, par negru, scurt si cu ochi caprui-verzi!

| TatSergiu explică:

Baieti eu vreau comicari nu nu stiu ce din astea ca uitati-va despre ce e vb...

| TatSergiu explică:

Renunt la comic!

| TatSergiu explică:

Renunt la comicul acestA!

| TuningPhotoshopX a răspuns (pentru TatSergiu):

Da-o in...ce? ce ce ce?

| Anonimus905 a răspuns:

Eu vreau sa apar

| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a răspuns:

Eu eu te roog! Ps : sunt fata! Chiar vreau sa ajung intr.un comic! Te roog! :X

| Sp1r1dushuPrizmat1k a răspuns:

Eu vr sa apar baiat emo cu parul peste un ochi parul vrede pe langa ochi un rosu mai inchis si cu cicatrice pe la vene si in negru

| me4ever98 a răspuns:

Deci din cate inteleg e un baiat normal care intra in ''castelul'' TPU si iese zombie?thinking mai pune cv varcolaci pe acolo ca sa fie mai plin a da si poti sa-i faci pe toti care vor sa participe varcolacibig grin, in rest no e bine fa-l mai plinut

| TatSergiu explică (pentru me4ever98):

Un' la mana am renuntat la comic
doi la man` era vorba despre o,, batalie`` intre comici si necomici dar in fine. oh go on