| valery0hinata a întrebat:

Imi puteti recomanda anime(manga) horror, singeroase(ca attack on titan)

Răspuns Câştigător
| Deleb a răspuns:

Uite o manga horror : Uzumaki
Si niste anime-uri super : Shiki, Blood C, Umineko naku koro ni, Higurashi naku koro ni si Mirai Nikki.

| valery0hinata explică (pentru Deleb):

Am urmat recomandarea ta si am ramasa traumatizata...am citit Uzumaki si acum am frica de spirale big grin big grin

| Deleb a răspuns (pentru valery0hinata):

Intreba cineva pe TPU din ce manga e o poza, si am dat de ea. AM citit-o si mi s-a parut interesanta laughing.

4 răspunsuri:
| Apheleia a răspuns:

Buna!
Poti sa incerci Deadman Wonderland,Corpse Party,Higurashi no naku koro ni, Mirai Nikki, Kara no Kyoukai, Shiki, Terra Formars.
Sper ca te-am ajutat. ^^

| Apheleia a răspuns (pentru Apheleia):

Am uitat de Another si Tokyo Ghoul.winking