| Andreigrgd a întrebat:

Îmi puteți recomanda ceva animeuri? Am vazut:JoJo,death note,naruto,one piece, darling in the franxx, one punch man aș vrea niște animeuri cabig grinarling in the franxx sau JoJo
Ps:Nu băgați în seamă categoria

3 răspunsuri:
| Michaeel a răspuns:

Tokyo ghoul,Death Note,Iwatobi swim club,spirited away, kiki's delivery service, kakegurui, The seven deadly sins, sword art online,

| popi a răspuns:

Ca Jojo: Hunter x Hunter, Baki, Fist of the North Star

Ca Darling in the Franxx: Gurren Lagann, Eureka Seven, Neon Genesis Evangelion

Ca Death Note: Code Geass, Monster, Psycho-Pass, Terror in Resonance

Ca Naruto/One Piece: Bleach, My Hero Academia, Blue Exorcist, The Seven Deadly Sins, Food Wars

| transcensionx a răspuns:

???? sferadragonului
???? gardianulluminariului
???? notaevaporării
???? războiulhranei
???? anihilareademonului