| IdkandIdc a întrebat:

Imi puteti spune si mie va rog unde pot gasi pozele si numele reale ale celor din Creepypasta?

1 răspuns:
| BiscuitelStricat a răspuns:

Nu exista poze reale ale personajelor din Creepypastas. De pilda, Slenderman. Nu este real. El, a fost creeat de un baiat, Erick, la un concurs de Photoshop. Sper ca te-am ajutat, personajele acestea sunt doar in imaginatia noastra, daca credem in ele... Eu nu cred in ele, sunt doar povesti de speriat copilasi... happy