| didiroxididi a întrebat:

Imi ziceti si mie niste anime gen Brothers Conflict, Diabolik Lovers sau Kamigami no Asobi. Sau orice anime interesant stil shoujo. Va rog sa scrieti si o descriere. Dau funda celui mai bun raspuns. Mersi!

2 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Hi
Ce imi placeau si mie reverse harem-urile big grin
Arcana famiglia cred ca a fost cel mai frumos dintre toate anime-urile facute dupa otome games. (E vorba de o organizatie, in care seful - care este si tatal eroinei din serial, creeaza un turneu pentru membrii, iar castigatorul il va inlocuii pe el si vaa primi pe fiica sa)
Ouran highschool host club ( ti l-a descris Melania)
Uta no prince-sama
La corda d'oro
Sunt cu scoli de muzica, mai multi baieti si doar o fata.

| UzumakiMelania a răspuns:

Ce-ai spus tu e harem inversat. Mă rog uite câteva gen: - ouran highschool host club: e vorba despre o fată care arată mai mult ca un băiat şi intră la o şcoală de bogaţi cu o bursă. Aceasta caută un loc liniştit unde poate citi şi dă peste 'clubul gazdelor' unde sparge o vază scumpă şi este obligată să facă parte din club. -amnesia: este vorba despre o fată care şi-a pierdut cunoştiinţa este mutată în dimensiuni diferite având parte de câte un 'iubit'. - the wallflower: 4 băieţi stau în chiria unei doamne. Aceasta are o nepoată şi le propune băieţiile că dacă o vor stransforma într-o domnişoară, aceştia vor lucui gratuit. -uta no prince sama: o fată intră la o şcoală de muzică şi trebuie să compună melodii pentru nişte băieţi. Vizionare plăcută.