| Blackyuu a întrebat:

In anime-ul Hunter x Hunter de la episodul 80 (cred) cand intra Gon in acel joc pana in episodul actual 112 mai apare Kurapika? Daca da, in multe episoade sau doar in 2-3? Poate si episoadele in care apare. Multumesc. Fundăă.

1 răspuns:
| I04n4 a răspuns:

Sall! Din cate tin minte, Gon si Killua intra in joc dupa ce au batut trupa Phantom, deci Kurapika nu a mai aparut pana in episodul actual. Seria continua cu aventurile lui Gon si Killua, iar Kurapika si Leorio nu au mai aparut.