| Mari8804 a întrebat:

Incerc de mai mult timp sa caut un desene animat. Era vorba despre o fetita pe nume Emily, caruia ii murisera parintii si a ramas cu matusile ei. Avea o matusa mai exigenta si una care ii facea toate poftele. Nu era chiar un desene, ci erau personaje reale. Tin minte ca se difuza pe un canal cu o caracatita.
Funda pentru cine il gaseste laughing si un bigg hug

3 răspunsuri:
| MissCosmos a răspuns:

Cat de clara era imaginea? Iti amintesti cum arata? Momentan tot ce am gasit e asta : https://www.youtube.com/watch?v=aOM5Ilsbzcs

| Mari8804 explică (pentru MissCosmos):

Multumesc ca te-ai interesat, dar nu, nu e acesta...