| DoOdO a întrebat:

Mama tot zice la bancurile sadice " bancuri Alinuta sadica" laughing... vreau si eu cateva [daca aveti idee]. Funda pentru cele mai funny happy

Răspuns Câştigător
| Neb1 a răspuns:

Merge Linuta pe strada.la un moment dat se intalneste cu o prietena care o intreaba:
-Ce mesteci?
-O lama.
-Orbit?
-Nu, Gilette.

4 răspunsuri:
| jack993 a răspuns:

Mama lui Ionel decide ca baiatul e destul de mare pentru o educatie "sanatoasa".
Il cheama pe sot si-i spune:
- Du-te la Ionel, ia-l pe departe asa si-i spui cum e cu sexul. Il iei cu cum e la albinute, pasarele
Dupa ce se codeste un pic, sotul ia baiatul la o plimbare si-i spune:
- Ma, Ionele, esti baiat mare de acum. Uite, trebuie sa vorbim despre sex. Mai tii mine ca am fost la Sinaia cu maica-ta in vacanta, da? Si ca seara noi doi am
plecat fara ea la club. Si ca am plecat dupa aia la alt hotel cu doua fete, nu? Mai tii minte ce am facut acolo cu ele? Ei, asa e si la albinute, pasarele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai o mama de gasca mama ma lasa decat sa o injur!

| DarkShadow26 a răspuns:

Dupa cum imi amintesc, asa era unul :
Alinuta si Alunel se plimbau pe un pod. Podul se darama. Alinuta cade in apa, se ineaca si moare. Alunel are mai mult noroc, isi agata ochiul intr-un cui. laughing Funda?