| Iwachan a întrebat:

Nu stiti ceva anime cu manga in romana sau engleza? Am vazut deja Ao no exorcist, D.Gray Man, Shingeki no kyojin: Attack on Titan, Death Note, Tokyo Ghoul, Naruto si Inuyasha. Daca gasiti ceva horror cu mister si sa fie lunga sau scurta nu conteaza

Răspuns Câştigător
| ichigo1234 a răspuns:

Ca animeuri horror poti incerca helssing, helssing ultimate, parasyte, corpes party, deadman wonderland, claymoure,
Daca vrei ceva cu mult mister iti recomand shakugan no shana.

Uite alte animeuri bune de vazut dar care nu corespund cerintelor tale: bleach, akame ga kill, beelzebub, kaichou wa maid-sama highschool of the death, kore wa zombie desu ca, darker then black, black bullet, zero no tsukaima(poza mea de profil e din animeul asta).

Sper ca ti-am fost de folos. Daca mai vrei si alte animeuri nu ezita sa ma intrebi.

3 răspunsuri:
| sporel a răspuns:

Ghost hound
yami shibai
serial experiments lain
neon genesis evangelion
jigoku shoujo
shiki
berserk
hellsing
and other bullcrap

| Cherry15 a răspuns:

Shiki
FairyTail,nu e horror dar eu cred ca merita vazut.

| kioko a răspuns:

Hellsing