| DooM a întrebat:

Pe 6 decembrie a fost lansat filmul The Last: Naruto the Movie in japonia.
Stie cineva cand apare in Romania subtitrat?

3 răspunsuri:
| ChrissD a răspuns:

Toata lumea stie ca intai apare in marile state si dupa la noi, probabil va mai fi nevoie sa astepti inca vreo 3-4 luni pana sa apara si la noi in cinema sau poti incerca sa cauti pe net ca poate s-a gasit cineva care sa il puna subtitrat (putin probabil )

| razvan33 a răspuns:

"The Last" din cate am inteles eu v-a aprea prin decembrie 2015 si un trailer-ul v-a aprea cu 2-3 luni inainte in reclamele de la cinema.
Sper ca te-am putut ajuta! big grin