| TuningPhotoshopX a întrebat:

Primul meu comic 100% facut in Photoshop: http://imgur.com/0JSkx.

Răspuns Câştigător
| nos_4445 a răspuns:

E foarte tare avand in vedere cai primul nu te lasa! Astept windows 9.

16 răspunsuri:
| AnneBre a răspuns:

Du-te bre ca nici doua cuvinte corect nu pot legastraight face

| AnneBre a răspuns:

@nos pupincurist detectat

| mdany a răspuns:

laughing wow deci is cat se poate de plictisit.Nu prea e comic.

| TuningPhotoshopX explică:

Si inca ceva: am 10 ani! Cred ca sunteti invidiosi!

| TuningPhotoshopX explică:

Adica am scris ca cand va aparea windows 8, un om isi instaleaza windows 7 si se enerveaza. mai vreti detalii? Pot sa fac si mai bune.

| TuningPhotoshopX explică:

Doamne,adica eu m-am chinuit cateva minute sau ore sa o fac si voi spuneti ca e naspa? Nu e drept, dar o sa vedeti voi ca acum fac un comic si mai bun.

| TuningPhotoshopX explică:

V-am pacalit am 9 ani!

| TuningPhotoshopX explică:

Mersi @nos.

| TuningPhotoshopX explică:

@Anne,@nos nu este un pupincurist, el ma incureajaza. Nu stii ce-i aia?

| NicolaeCotet a răspuns:

Lasate

| raresel a răspuns:

Ai scris la inceput ca apare windows 8, pe la mijloc ai scris ca :ca ma enerveaza windows 7, =naspa

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Mai exerseaza.winking
Liniile trebuie sa fie drepte...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@stefan79 sora mea are 9 ani se le face mai bune ca tine straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda, sora mea are de fapt 8 jumate.
Acum ai sa zici ca ai 8 jumate rolling eyes

| Pufo a răspuns:

Si ar trebui sa rad la asta?
si inca ceva se vede ca ai 10 ani

| FlorinVasilache a răspuns:

Pff. Ba copile du-te ba la scoala! laughing