| Aleruth a întrebat:

Puteti sa-mi spuneți daca ştiți niște anime romantic cu mai multi băieți si doar o fata cu super puteri sau fara nu conteaza vă rog.

3 răspunsuri:
| Andee10 a răspuns:

Amnesia, Akatsuki no Yona, Kamisama Hajimemashita, Fruits Basket, Diabolik Lovers, Brothers Conflict, Ouran High School Host Club

| Anonimaa56 a răspuns:

Diabolik lovers

| mira233577 a răspuns:

Akatsuki no Yona, Uta no Prince-sama,B-Project Kodou Ambitious,brothers conflict,kamigami no asobi, ouran host club, bonjour sweet love patisserie, Hanasakeru seishouen, hiro no kakera.