| Eyleen a întrebat:

Saalut TPU! Vineri este 1 Aprilie[ziua pacalelilor]si ca in fiecare an vreau sa le fac cateva farse apropiatilor. Vreau multe idei de farse.La cele mai grozave dau funda1

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Angel7 a răspuns:

Ok
pui sare in loc de zahar
le zici la parinti ca la scoala ai daramat (ceva important si scump)si trebuie sa platesti 40 milioane
te prefaci ca esti ranit si iti pui kecup spara ca esti lovit rau
altele nu mai imi vin in minte :d

| PROTOTYPE_2267 a răspuns:

1 Iti aduni toti colegi din clasa intr-un loc si le torni ceva in cap da ii faci tu sa mearga acolo fara sa vada si le torni apa de ex sau ce ai tu (in galeata, lighean te-ai prins) in cap hi hi hi
2 le spui la parinti ca cineva s-a lovit sau la muscat un sarpe si are nevoie de ajutor le spui ca nu mai e timp de sunat la 112 si ii duci unde ai tu chef
3 le pui la prieteni pioneze pe scaun
4 le pui la parinti otet in ciorba
5 chemi 2-3 prieteni si spui ca ai comandat ceva de pe net de 4-5 milioane se vezi ca se fac albi ca varu hi hi hi
6 sper ca te-am ajutat