| alin_9439 a întrebat:

De curand am aflat de la adminul NOFBD de pe "Desene anime" ca super animeul Bleach va continua dupa cate am vazut deja au aparut manga si vream sa va intreb cand incepe noul sezon din bleach?

Răspuns Câştigător
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Nu se ştie singur, eu însămi am terminat anime-ul Bleach şi citesc manga (momentan am terminat de citit, aştept noul capitol, şi anume 546), aşa că m-am interesat să aflu dacă va exista un al doilea sezon Bleach, însă nimeni nu ştie exact. Unii spun că da, alţii că nu, personal SPER (speranţa moare ultima, or so they say) că vor continua Bleach ca anime, pentru că l-au oprit exact cand a apărut cel mai interesant arc din manga...

4 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Salut.
Aparitia sezonului doi este doar la stadiul de zvon. Fii la curent cu stirile de pe http://animenewsnetwork.com/

| Never4ever a răspuns:

Intreaba-l pe Nof, cred ca stiewinking

| alin_9439 explică (pentru Never4ever):

Imi cer scuze daca gresec dar nu cred ca ai fost anteta la ce am spus. Repet ''De curand am aflat de la adminul NOFBD de pe ''Desene anime'' ca super animeul Bleach va continua...''

| Never4ever a răspuns (pentru alin_9439):

Am inteles ce ai spus si m-am gandit ca Nof ar putea stii si cand incepe noul sezon...la asta m-am referit.