| puppetmaster a întrebat:

Sall all! cine imi spune si mie un film animat gen howl's moving castle, cu multa dragoste si sa fie supernatural. urgent! dau funda la cel mai frumos film!

Răspuns Câştigător
| hiseu a răspuns:

Iti recomand Spirited away. Se aseamana cu anime-le Howl's moving castle. Si ca ajutor de la un otaku la altul, uita-te la filmele facute de studioul ghibli, din care face parte Howl's moving castle. Acolo gasesti cele mai misto filme. happy

1 răspuns:
| neca a răspuns:

Princess mononoke am auzit ca e un film genial printre filme geniale.

da ca te-ai saturat de estetica anime uitate la the book of life