| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,cum fac sa rotesc imaginea cu troll? adica ma refer sa ii mut fata pe dreapta ca pe net e pe stanga eu vreau sa fac un comic si am nevie sa ii pun fata pe dreapta

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Baga poza in Paint ->click pe Rotire-> si din fereastra deschisa o alegi pe ultima ->Rasturnare Orizontala si apoi o salvezi.
Bafta!

| Allix13 a răspuns:

Poti sa imi trimiti mie imaginea si ID si ti-o rotesc eu sau poti sa cauti prin Paint sau alte programewinking

| Georgy_Balan_1998 a răspuns:

Http://ragemaker.net/ incearca pe site-ul asta. Sper ca te-am ajutat.

Răspuns utilizator avertizat