| betty678 a întrebat:

Sall! De unde pot cumpara benzi desenate?

Răspuns Câştigător
| qMisaki a răspuns:

De la un chiosc de reviste. Ceri benzi desenate, si ea iti va arata mai multe.
Fundita? puppy dog eyes

8 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Manga: (asta iti sugerez daca citesti manga)
www.mangashop.ro

Recomandari manga:
http://miauti.blogspot.ro
comick book:
www.comicbookcity.ro

| Almássy a răspuns:

De la librariihee hee

| AngelHugz a răspuns:

De la magazin happy

| Antoniacopiluța a răspuns:

Pai foarte simplu, mergi la un chiosc de reviste si ceri benzi desenate, sau se gasesc si in papetarii, librarii sau la magazine.Bafta!

| Cristian2003 a răspuns:

Cum a zis cineva de mai sus benzile desenate le cumperi de la chioscuri de reviste

| HonneOnna a răspuns:

Mangashop.ro

| alex1282 a răspuns:

Salut, poti gasi benzi desenate VECHI (deci ceva mai valoroase, dar mai scumpe...) pe www.ErouPeBanda.ro : )

Enjoy!

| Martisca_Filip_1990 a răspuns:

DE la magazin