| Al3X044 a întrebat:

.. Îmi puteți spune și mie de unde pot să fac rost de petarde, artificii, toate cele pentru. revelion?
(țin să precizez că sunt din Timișoara)

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

In pietele din oras gasesti cate vrei! daca sunt pe acolo tigani,du-te la ei si intreabai asa mai subtil daca au, ca sunt plini de ele, doar ca nu le scot de fica politieiwinking si le mai iei si la preturi de nimic de la eiwinking

1 răspuns:
| itamulli a răspuns:

Pai...stiu pe cineva care are dar comanda minima e de 100 lei(poate pui la comun). eventual da-mi un pm si iti dau id