| Silv3r a întrebat:

Era un filmulet pe youtube pe care l`am vazut mai demult si acum nu mai stiu cum sa-l gasesc. in filmuletu` ala se batea un baiat cu o fata si nu cred ca era la noi in tara. baiatu` era un slabanog si fata din cand in cand mai lua un bat mare si il lovea si situ ca pe la sfrsit la muscat tare de tot parca de umar. si pana la urma baiatu` a renuntat. cum se numea videou`. pls.

1 răspuns:
| iulicika1414 a răspuns:

Da ce limba era cintecul? si era fata sau baiat? stii vriu vers din cintec?