| товарищ a întrebat:

Imi puteti spune va rog frumos cine este personajul acesta din poza si din ce anime este? Multumesc anticipat.
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m4yjnypNYl1qbvovho1_50 0.gif

Răspuns Câştigător
| ??c??? a răspuns:

Akazawa Izumi-Another

5 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Hey! Anime-ul se numeste Another.
http://myanimelist.net/anime.php?id=11111

Vizionare placuta!

| TempestUV a răspuns:

Another.Am avut cosmaruri din cauza lui.

| Fintommi a răspuns:

Aaaah.o stiu dar nu sunt sigura de unde era... mmmm. sa fie oare Another, cred ca este din animeul Another. Daca nu l-ai vazut ti-l recomand, e unul din preferatele mele. Sau s-ar putea sa fie din High school of the dead. Sunt 99% sigura ca e din unul dintre cele 2 laughing oricum ambele sunt super. Deci vizionare placuta in caz ca vrei sa te apuci tongue

| 13Scarlet a răspuns:

Another
Din cauza animeului ăstuia mi-e frică de umbrele cu vârf ascuțit.

| VenomGames a răspuns:

Nu mai stiu cum o chema dar e din anime-ul Another