| Raulici97 a întrebat:

Poate sa-mi dea cineva link la : O viata minunata pe punte - Episodul 68 Twister: Part 3 pe Romana? Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| pumba875 a răspuns:

Episodul ala o sa apara de abia sambata viitoare la TV pe Disney Chanel, deci sunt slabe sanse sa-l gasesti dublat in romana inainte de data cand va fi la televizor.

| Raulici97 explică (pentru pumba875):

Pai episodul este pe internet si cand sa ma uit la el imi zice sa astept 20 de secunde si acolo de acolo se blocheaza...

2 răspunsuri:
| Stefytzu_Stefanutz_2000 a răspuns:

Este oricum numai in engleza, in romana nu il gasesti