| Schwarzz a întrebat:

Salut.Tocmai am facut primul meu comic! Ce parere aveti? Sa continui?
http://i.imgur.com/13Nwb.png

Răspuns Câştigător
| BlackVeil a răspuns:

Grafica e ok, continua.

20 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Naspa! eu zic sa continui ca sa te perfectionezi.

| infires a răspuns:

1.Nu folosi liniile drepte, fa-le tu, si nici capul nu il face asa, fa-l tu!
2. Daca vrei sa scrii in romana, schimba limba calculatorului, nu mai desena tu "caciulitele".
3.Foloseste replici mai inteligente, nu ceva gen "te dau la gaini", e de gradinita.
4.Nu trebuie sa colorezi tot, in general comicurile sunt alb negru, in cazuri speciale se foloseste culoarea.

Mai sunt muuuuulte observati pe care as vrea sa ti le zic, da' mi s-a facut lene...
Incearca data viitoare sa tii cont si de sfaturile mele.

| ZK a răspuns:

Bună.
Mai exersează.E cam naşpa.
Baftă!

| BeastMaster a răspuns:

Eu nu ma prind... Dar fa si partea a doua sa nu mor si eu proasta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. luna este ziua
2. ce alea de langa luna
3. mai incearca

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sorry 2. ce sunt alea de langa luna

| TuningPhotoshopX a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi se par a fi stele. Nu ţi se pare?

| anonim_4396 a răspuns (pentru TuningPhotoshopX):

Arata apoi doar el stie

| τττ a răspuns:

Nu-i baga in seama pe cei ce ti-au dat comentarii, asa o sa iti pierzi increderea in tine! Mie una imi place inceputul este super-frumos:X:X:X, dar trebuie sa munceşti din greu ca sa ajungi sus.Parca vad ca peste cateva luni o sa faci cele mai tare comic-uri smug. Si cei care ti-au dat comentarii cred ca au uitat sa citeasca cuvintele :,, primul meu comic". Frate, ce sunteti asa rai.I-a iesit foarte bine pentru inceput, nota 10+. Sa ma anunti cand mai facii happy o sa le citesc cu drag. Pupici.
O zi buna!

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Deci intr-un fel daca te uiti ar fi bine dar grafica desenului cum spun ceilalti naspa, dar daca te uiti mai atent conteaza si continutul pentru a fi amuzant ( bine deja desenul este foarte amuzant laughing ), si iti dau un sfat mai exerseaza, si asculta ar trebui sa mai iei si cateva lucruri dintr-un desen animat, anime... si asa mai departe. Succes in continuaretongue.

| xRainyDay a răspuns:

Naşpa I don't want to see.

| kanajambe a răspuns:

Comicul nu ar trebui sa fie comic?

| Schwarzz explică (pentru kanajambe):

Ba da, asta a fost doar o prezentare, un fel de afis pentru comicul pe care il voi face.

| airaad a răspuns:

Continua! Nu ai nimica de pierdut. numa de castigat laughing

| george10 a răspuns:

Mie imi place sa mor eurolling on the floor
Continua te rog

| YukiLove a răspuns:

Nu stiu exact ce vrea sa insemne acest lucru, nu prea imi plac acest fel de comic-uri. Scuze, nu e prea grozav, dar mai incearca, si data viitoare straduieste-te mai mult.

| RedSprite a răspuns:

Nu are nici un sens. Fa mai multe parti si trimite-mi-le pe e-mail:new_vestroia@yahoo.com

| eleni9856 a răspuns:

Wow...-no comment-

| MasterOfPuppetsss a răspuns:

Daca vrei sa continui cu asa ceva, mai bine te lasi, nu e deloc amuzant, nu are nici un sens, doar niste glume puerile. Schimba ceva si incearca sa lucrezi foarte mult la grafica, mai bine faci 1 comic pe saptamana si sa fie lucrat foarte bine si sa aiba un sens decat sa faci mizeria asta...