| javiga a întrebat:

Salut,TPU am si eu o intrebare despre popularul anime naruto shippuden:
Cu ce este mai puternic Obito Uchiha daca are un ochi cu sharingan si unul cu rinnegan(pentru cei care citesc manga)
In ce episod dispare Capitanul Yamato(manga sau animekage)
si de ce.
Cand va mai aparea manga?
Dau funda!

2 răspunsuri:
| Arikirinmotoka a răspuns:

Pentru ultima ta intrebare in legatura cu cand va mai aparea manga, apare in continuare. Se pare ca nu trebuie sa asteptam pana la anul viitor.
http://issuu.com/nemespaul/docs/656_6c51a43aec2c7e/1?e=8290180/5791668

| Arikirinmotoka a răspuns:

Pentru prima intrebare :
E normal ca e mai puternic daca are si sharingan si rinnengan fiindca are puterii mult mai mari.
Pentru a doua intrebare:
Yamato a disparut in ep 255, iar pentru a treia intrebare ti-am raspuns mai sus.