| ALEXTOPOLOVENI a întrebat:

As dori nisthe Statusuri FUNNY! Pentru facebook si messenger! FUNDITZZA >big grin

Răspuns Câştigător
| Giutsa a răspuns:

Relatie pe Facebook : Totul incepe cu o cerere de prietenie continua cu un like un
comm. apoi o mica conversatie pe chat in care se face schimb de id.Pe mess se
stabileste o intalnire dupa intalnire apare "in a relationship with..." continua
cu like`uri cu "te iubesc" cu albume, poze. Dupa un timp apare gelozia.Si asa cum
a inceput relatia asa se si termina pe Facebook cu un mare Single.

-Domnisoara, care e telefonul tau? -Nokia.
-Nu, am în vedere numarul. -Orange.
-Nu, am vrut sa spun cifrele. -Arabe

Dragi prieteni falsi. În primul rând ar trebui sa stiti ca scriu aceste cuvinte cu degetul mijlociu

7 răspunsuri:
| miaonici a răspuns:

Zambeshte.maine s-ar putea sa fii stirb.big grin

D.N.D am purici...laughing

DND... gadil o musca

zambeste si toata lumea va zambi cu tine, razi si vor crede toti ca te droghezi

Ieşi de pe mess că îmi respiri aerul Doamne… fă-mă pasăre să mă pot căca pe toţi Indiferenţa ta, răneşte sufletul altora Nu am timp Fac Sarmale…
tongue

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| Onn3 a răspuns:

Opriti planeta vreau sa cobor!
Plm-plecat la magazin
Romania a murit din cauza prostiei R.I.P.
Dnd ma dau cu presu
Plecat cu mobila sa zgari parchetu
Tai frunze la caini

| jacobtim44 a răspuns:

Un cerc de prieteni nu se face cu compasul…
Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…
Exista doua cuvin...
VEZI MAI MULTE PE http://pedanny.blogspot.ro/

| NewLife18 a răspuns:

''Indiferent de rezultat, steoaia ramane de c***t''cel mai bun status vazand ca esti dinamovist

| Rocker4Ever a răspuns:

Ma bronzez la lumanare.
Vanez soareci cu arcul.
Bunica la pc nu dati buzz ca lesina.
DnD ultimul care a dat buzz e disparut.
Nu te deranja sa ma deranjezi.
Astea cred ca iti ajung.

| DJDumy a răspuns:

P, l, m = pana la magazin