| Agr a întrebat:

ce anime de gen romance, comedy, ecchi mi-ati recomanda? big grin (am ales aceasta categorie deoarece nu axista nici una gen "anime" si aceasta este cea mai apropiata)

Răspuns Câştigător
| tudord95 a răspuns:

Daca vrei ecchi, si romance uitate aici:
Omamori Himari
Hagure Yuusha no Estetica
freezing
Infinit Stratos
Dakara Boku wa, H ga decinai
Seikon no Qwaser
Maken-Ki!
Hyakka Ryouran Samurai Girls (Sez 2 tocamai a aparut)
Hentai ouji to warawanai neko
Gift eternal reinbow
-tasogare otome x amnesia (un baiat ajunge sa se indargosteasca de o fantoma, incearca-l cred ca o sa-ti placa)
-zero no tsukaima(un baiat din zilele noastre ajunge sa fie transportat in alta lume de vrajitori, si acolo o cunoaste pe Louise de la Valiere, cea de care se. intelegi tu)
-Itazura na Kiss(despre doi unul inteligent si ea mai putin, fara suparare ca zic asa, arata viata lor cum ajung sa se casatoreasca)
-Mashiro -iro simfony( este un triunghi amoros, dar pana la urma alege pe una din ele; nu la sfarsit)
Fundita?

1 răspuns:
| Dalyan a răspuns:

Ai ales categoria potrivita.Ti-as recomanda sa vezi:
Yamato nadeshiko shichi henge;
Lovely complex;
Hiiro no kakera;
Kaichou wa maid-sama;
Amnesia;
To love-ru;
Sukitte ii na y o;
Earl and fairy;
Kotoura-san;
Itazura na kiss;
Date a live;
Paradise kiss;
Nana;
Ouran hosght school host club.
Cam astea cred ca ti-ar placea. Sper sa gasesti ceva interesant in ele.