| Agr a întrebat:

ce anime de gen romance, comedy, ecchi mi-ati recomanda, stiu ca am mai pus o data intrebarea dar vreau si alte opinii big grin

Răspuns Câştigător
| ??c??? a răspuns:

Akane Iro ni somaru saka
Highschool DxD
Highschool DxD New
Kampfer
K-Project
Kore wa Zombie desu ca?(sigur va modifica "ca" în loc de "k"
Infinite Stratos.

3 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Salut.
- Asobi ni Iku y o
- Ichigo 100%
- Kiss x Sis
- R-15
- B Gata H Kei
- They Are My Noble Masters

Vizionare placuta!

| cypryan11 a răspuns:

Shuffle!
Seto no Hanayome
Kimi no Iru Machi
Clannad (si sezonul al 2 lea Clannad: After Story)
Amnesia
Ano Natsu de Matteru
Ookami Kodomo no Ame to Yuki (asta e film si e superb big grin )
Sora no Otoshimono (si sezonul al 2 lea Sora no Otoshimono: Forte)
Zero no Tsukaima (toate sezonale Zero no Tsukaima F, Zero no Tsukaima: Futatsuki no Kishi si Zero no Tsukaima: Princesses no Rondo )

| CuReMeLoDylight a răspuns:

MM,kaichou wa maid-sama!, Gata H Kei, Date A Live, Mirai Nikki, Bakemonogatari, Mondaijitachi ga Isekai Kara Kuru Sou Desu eu, Panty & Stocking, Sankarea. sper ca ajuta!^^