| NoChanceForUs a întrebat:

cunoasteti pe cineva care are nevoie? Fac reduceri in perioada de sarbatori! http://i.imgur.com/HAXZX.png

11 răspunsuri:
| NoChanceForUs explică:

@NOBODY: Costa cat o cutie de prezervative in perioada sarbatorilor pascale.

| DeeDee a răspuns:

Wow mistolaughing chestia aia i-a actionat pe ADN... lolz manipulare gentica...mie mi-ar fi frica. Dar ma bucur ca lui i-a mers bine si e cul si are pitzipoance blonde atasate la brat.

| Pisicuța a răspuns:

Lol,iu ar cool.

| PastilăBă a răspuns:

Mega marfa!batting eyelashes

| BastetReloaded a răspuns:

Si varianta pentru fete cand e lansata?

Răspuns utilizator avertizat
| Love_4994 a răspuns:

Chiar te pricepihappy

| GoodIntentions a răspuns:

Fain mai love struck

| BoGhDaN a răspuns:

Foarte amuzant merita nota 10 findca ai muncit mult la el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuia sa postezi la "informatii utilitare", vad ca multi incearca sa fie "cul" si isi ocupa prea mult timp cu asta.
Mi-a placut, astept si alte desene.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte tare, frate!happy