| Alexutzu61 a întrebat:

Sunt din Iasi am 12 ani si as avrea sa fac rost de cartile copilariei mele adica cartile duel masters. cine este din Iasi si are carti duel masters si nu mai are nevoie de ele sa mi le dea mie.
Funda cine imi da cele mai bune sau mai multe.

3 răspunsuri:
| JiTerra a răspuns:

Majoritatea vor vrea bani pe ele :]]
Si eu am ^^ [~ 100, eram dependenta :3]
Dar sunt din Oradea...big grin

| Platinumus a răspuns:

Eu sunt din Iasi... am carti duel master si yu-gi-oh, dragon ball z, tmt, pokemon dar dp cum a zis si pucca o funda nu face cat nu stiu cate carti pe care ai dat bani...

| Alexutzu61 explică (pentru Platinumus):

Da stiu dar eu dau bani cat vrei pe cele duel masters sau dragon ball? eu ziceam asa.