| JockerStoica a întrebat:

vreau sa imi iau un caine. Eu stau la apartament, si as vrea sa imi sugerati un caine din urmatoarele rase: Amstaff,Pitbull,Rottweiler,BullTerrier,BulldogAmerican, CaneCorso sau boxer.

10 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

Rottweiler

| JohnnyWylde a răspuns:

De ce ai pus intrebarea in categoria Benzi desenate?

| AngelHugz a răspuns:

BulldogAmerican

| Stella17 a răspuns:

Rottweiler

| HonneOnna a răspuns:

Bulldog American

| deepinlovewithyou a răspuns:

Rottweiler e alegerea cea mai potrivita. Cainele acesta este foarte destept si daca ai grija de el si ii oferi dragoste si afectiune, vei avea parte de ajutor si aparare din partea lui. Am vazut niste clipulete pe youtube cu acesti caini, cum isi apara stapanii, ceva impresionant. Asa ca eu iti sugerez un rottweiler.

| MemeGame9 a răspuns:

Boxer.

| ɱɨƙӭ a răspuns:

Amstaff, eu am avut, si e supeeer.

| MinecraftWithDubstep a răspuns:

Rottweiler.

| Banica_Razvan_1999 a răspuns:

Rottweiler.