| stefyyyy a întrebat:

Salut tuturor! Cate episoade are animeul Kimi ni todoke? Este tradus in intregime? Am vazut primul episod si mi s-a parut interesant si ma gandeam daca are rost sa il continui.

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Hey! Anime-ul are 2 sezoane. Primul sezon are 25 de episoade, iar al doilea are 12 episoade.
Da, este tradus complet.
Este un anime placut, eu l-am urmarit de aprox 2 ori

Te anunt ca manga-ul continua sa publice capitole noi (doar in engleza). Ceea ce iti propun sa urmaresti si manga-ul. Ramane la latitudinea ta daca il urmaresti de la cap sau de unde a ramas anime-ul(cap 46).
http://mangafox.me/manga/kimi_ni_todoke/

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca sti putina engleza gasesti raspunsul la intrebarea ta aici:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Kimi_ni_Todoke_episodes

| Dalyan a răspuns:

Buna, primul sezon are 25 de episoade si al doilea 12, si da il gasesti pe tot tradus.E un anime dulce chiar merita sa il vezi. xD

| NOFBD a răspuns:

Animeul este tradus complet pe deseneanimeonline.ro