| loveanime059 a întrebat:

Hey, buna tocmai am terminat de vazut anime-ul kimi ni todoke pentru a2a oarabig grin si ma intrebam pentru cine l-a vazut cum li s-a parut, daca v-a placut, sau nu? ce parere ati avut despre el...anime-ul vostru fav romantic care este? al meu e kimi ni todoketongue

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Anime-ul ''Kimi ni todoke'' este genial. Dar nu este chiar genul meu. Mi-ar fi plăcut dacă băiatul era puţin mai ''dur''. Dar oricum, anime-ul este perfect din toate punctele de vedere. Care e anime-ul meu favorit dintre cele romantice? Hm, cred că ''Kaichou wa maid-sama''. Anime-ul e fantastic din cauza lui Usui, acel băiat pervers şi dur care fură privirile. Să fiu sinceră, m-am uitat la acest anime din cauza lui. Dacă nu l-ai văzut, ţi-l recomand.

3 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

A fost un anime bun, cam frustrant in unele momente dar per ansamblu a iesit bine
animeul nostru fav romantic hmmmmmm pai cred ca kimikiss pure rouge