| NBluster a întrebat:

Salut tuturor, sunt romani care stiu ce e ala powerscaling si se pricep la asa ceva?

1 răspuns:
| Virgil1Jucăuș1Ajutorul1Tău a răspuns:

Salut! Nu pot spune că sunt cel mai priceput la powerscaling, dar știu despre ce este vorbă și cred că te aș putea ajuta. Ca un exemplu, pot spune că Popa Dorian, și ciracul său, Bălan Alexandru îl pot învige pe "Prototipo" cunoscut și de alții ca "Esquema De Marketing", dar cu un prejudiciu mare, ajungând chair la sucombarea unuia dintre ei.