| Krises a întrebat:

Salut, unde pot vedea primul sezon din Hell Girl in romana? l-am gasit pe diferite site-uri dar are doar 5 episoade. si pe Anime List am observat ca are 26, ofer funda

3 răspunsuri:
| Bobby711 a răspuns:

Incearca animeg sau anime4fun

| Krises explică (pentru Bobby711):

Pe AnimeG nu merg sursele, pe anime4fun nu exista anime-ul big grin

| Bobby711 a răspuns (pentru Krises):

sad alte site-uri subtitrate in ro nu mai stiu eu ma uit la ele dublate pe kissanime. poate le gasesti pe trilulilu insa nu stiu ce sa iti zic de acest site am auzit si eu de el.