| Mascatu69 a întrebat:

Salut vreau si eu niste animeuri normale adica fara acțiune SF etc. ceva gen din viata normală cu copii care se duc la scoala sau ceva comedie gen. Dau funda!
A da si am auzit ca, kokoro connect este un anime de comedie stiti cumva pe ce site as putea sa il vad ca pe cele cunoscute de mine se încarcă si imi da la sfarsit.

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Hyouka si Love, Chunibyou & Other Delusions.
Chumibyou are 2 sezoane si mai multe ova-uri. Nu este normal 100% insa mi-a placut. *extrem de mult*

Uite, pentru Kokoro...
http://anime3kage.info/anime/kokoro-connect/kokoro-connect-001.php

Ps : Am uitat de My Little Monster. Si el s-ar putea sa-ti placa si nu este Sf. Doar romance cu elevi de liceu. ^W^

Mai este si School Days dar are un sfarsit cam meh... Oricum, il poti incerca.

Deci Hyouka, Chuunibyou, My Little Monster si School Days. Sper sa-ti placa ceva de aici...
Bafta!

3 răspunsuri:
| PinkPanter a răspuns:

Uita-te la Nisekoi, are 2 sezoane.

| LenaleMinato a răspuns:

Detective Conan, Monster, Bakuman, Anohana

| miruna1yuuki a răspuns:

Kimi ni Todoke (e bun, mult romance) Lovely Complex, Horimiya, Tonari no Kaibutsu-kun, Last Game. Sper sa iti placa! big grin