| Ad39 a întrebat:

voi trece direct la subiect, stiti cumva daca Anime-ul Black Clover va mai continua? si daca da cand vor mai si bagate alte episoade in afara de astea 4?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| RikudouDrako a răspuns:

Da, anime-ul continua si apare in fiecare saptamana cate 1 episod. Nu se stie cate episoade va avea sezonul, pentru ca nu sunt trecute

| Ad39 explică (pentru RikudouDrako):

Apare la un program fix? de exemplu boruto apare o data pe saptamana in fiecare miercuri si as vrea sa stiu daca si anime-ul asta are un „program"! Multuesc pentru raspuns! :*

| RikudouDrako a răspuns (pentru Ad39):

Dap, asta apare martea