| Stina_7531 a întrebat:

Se gassc benzi desenate la noi in tara? Si numere mai vechi, nu doar numere noi. In ce magazin? Chiar si online pot fi, nu e problema. Dar online din afara pe ce site as gasi? Care sa livreze si la noi.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Online se gasesc in engleza. Si parca le vindeau la chioscuri de ziare, dar vechi, daca nu le citeste nimeni nu are de ce sa le vanda.

| BlueFire4453 a răspuns:

La noi, benzi desenate inclusiv manga, se gasesc pe https://carturesti.ro;
Iar in afara pe Amazon sigur gasesti, dar cred ca doar in engleza.
Sper ca te-am ajutat!