| cosmyna1 a întrebat:

Spuneti-mi un motiv amuzant pentru care extraterestrii sa vina pe pamant. (daca nu e amuzant nu-i nimic. il fac eu amuzant tongue) Am nevoie de subiect pentru o compunere care sa imi faca clasa sa rada.

Răspuns Câştigător
| mustard a răspuns:

Pentru Justin Beiber.

5 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

De fapt au vrut sa mearga pe luna ca sa fure toata branza celesta, insa s-au lovit de gunoiul spatial si au aterizat pe pamant. Astfel au inceput sa recolteze vacile sa le faca lapte praf. (desigur totul sa petrece in America)

| 拉维尼亚 a răspuns:

Sa-i profaneze mormantul lui Michael Jckson tongue E destul de amuzant?

| cosmyna1 explică:

Mutumesc pentru detalii dar majoritatea raspunsurilor au fost date dupa ce eu scrisesem compunerea si m-am ajutat putin doar de ideea lui mustard, singura primita inainte sa ma apuc de tema.

| carmen99 a răspuns:

Sa ne fure reteta de shaorma

| Larysu a răspuns:

Ca sa ii folosim ca plute pentru pescuit.