| bogdi504 a întrebat:

Stie careva vreo informatie de dragon ball manga? Sau daca din acest manga va aparea vreo serie noua dragon ball?

4 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Din cate stiu anul asta a aparut un nou movie.

Sin in al doilea rand vad ca anime-ul Dragon Ball Z Kai (refacut) a inceput in 2010 si a ajuns in 2013 la ep 98 "Bring Peace to the Future! Goku's Spirit is Eternal" / "Peace For the Future! The Spirit of Goku is Forever!"

Sfatul meu ar fi sa citesti si Dragon Ball AF

| birdie14 a răspuns:

Dragon Ball manga s-a încheiat tocmai în 1995. Cât despre anime, ultima serie a fost difuzată până în 2011.Nu s-au anunţat serii noi, dar nu m-ar mira dacă s-ar creea una, desigur cu scopul de a mai stoarce nişte bani, căci Dragon Ball este până la urmă una dintre cele mai populare serii.

| Stella17 a răspuns:

Nu, nu se va mai difuza nimic sincer si eu asa vrea sa mai fie inca o serie dar nu putem noi sa facem nimic

| FellMe a răspuns:

Dragon ball nu mai produce nimic! Nu va mai aparea serii noi deoarece este vechi.Imi pare rau pentru vestea proasta, si mie imi placea Dragon ball...