| RorySan a întrebat:

Stie cineva cum se numeste melodia care se aude din anime-ul pandora hearts

http://deseneanime.ro/pandora-hearts-episodul-8/

la min 9:00

mersi muklt

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, nu am vazut anime-ul, dar ar putea sa fie o melodie speciala a unuia dintre cele 2 caractere

intra pe youtube si scrie numele la una dintre cele 2 persoane care vorbeau la momentul respectiv (ala cu parul alb si fata aia bruneta-roscata) : "pandora hearts *numele unuia dintre cele 2 caractere* theme"

sper ca ai inteles ce vreau sa zic laughing daca nu te descurci doar zi-mi numele personajelor alea 2 si poate reusesc sa o gasesc laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=hJwmWkpG5Ic

https://www.youtube.com/watch?v=C-3xj-3KNRc

nu e una din astea doua, nu? :\

atunci nu stiu... scuze...

| RorySan explică (pentru anonim_4396):

Este ptima mersi mult ca te-ai chinuit atat ca sa ma ajuti inseamna mult pentru mine

| anonim_4396 a răspuns (pentru RorySan):

^.^ pai cu placere, dar nu m-am chinuit happy