| CANISLUP a întrebat:

Stie cineva daca la naruto shippuden, dupa episodul 393 mai urmeaza si altele. Am cautat pe mai multe site-uri si nu am gasit decat pana la 393. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| BlaDe17 a răspuns:

Da, normal ca mai urmeaza happy
Esti nerabdator sa vezi ce se intampla nu?
Si eu sunt, dar nu te agita ca o sa urmeze o serie de fillere laughing))

2 răspunsuri:
| Croampa a răspuns:

Urmeaza altele. Cred, dar nu sunt sigur ca pana la 400.
Episodul 394 apare joi la ora 15-16 in romana, in plus daca stii ce se intampla in manga n-ai de ce fi curios, * spoiler* nu moare naruto si sasuke, pentru ca trebuie sa primesca rinnegan! happy
Cel putin asa e in manga! happy

Sper ca te-am ajutat! big grin

| FemeiaPisică a răspuns:

Bună! În fiecare joi apare un episod nou din ''Naruto Shippuden''. Și astăzi trebuia să apară episodul 394, dar din câte observ a fost amânat.