| Tormented a întrebat:

Stie cineva o manga la fel de buna ca Dengeki Daisy? Mai am putin pana o termin si nu stiu ce sa citesc după.

Răspuns Câştigător
| lSarcastiquel a răspuns:

Hei, si eu am citit Dengeki Daisy si mi-a placut. Acum citesc :
Black Bird, care e foarte frumoasa si interesanta.
LD-K, are faze comice si merita citita.
Hana no acum e iarasi draguta.
Incearca si Beast Master si Today i'll start our love. Eu am citit LD-K in romana si am continuat-o in engleza, tot in romana am citit putin din Black Bird si Today. Restul le-am gasit doar in engleza.
Sper sa iti placa, si daca mai ai nevoie de titluri, nu ezita sa imi spui.

2 răspunsuri:
| Barb0Senpai a răspuns:

Salut! Eu iti recomand Attack on titan, death note, akame ga kill sau parasytewinking

| Tormented explică:

Multumesc mult!