| PsyhoChild a întrebat:

Stiti anime-uri in care protagonistii au puteri in ochii lor? Gen cum era in naruto sharingan, sau un code geass geassul din ochi

Răspuns Câştigător
| Ađrian90 a răspuns:

Kekkai Sensen, Charllote, Kuroko's Basketball(ăsta e un pic mai diferit, adică au puteri în ochi care se numesc "Zone sau Zona" dar nu ca si code geass-ul, e mai mult o amplificare a puterii pe care mai multi o au, dacă n-ai încercat până acum acest anime ți-l recomand, l-am văzut de peste 3 ori )