| Anonimus247nmn13 a întrebat:

Stiti coduri sau trucuri pentru Mount Blade Werband?

5 răspunsuri:
| Lungu_Florin_1993 a răspuns:

Ctrl+x -in caracter iti da 1000 experienta;
ctrl+x-in lupta iti creste viata
ctrl+x in inventar iti creste 1000 bani
ctrl+ alt +f4 -iti raneste toti adversarii
ctrl+l in caracter iti creste nivelul maxim
Ctrl+x in party iti creste soldatii
Cam pe astea le stiu daca vrei mai multe uita-te aici:http://www.cheatcc.com/pc/mountandbladewarbandcheatscodes.html

| Anonimus247nmn13 explică (pentru Lungu_Florin_1993):

Dar merg codurile astea si in trial mode? cand nu joci pe net. ca eu n-am nici un serial key tu ai vreo unul care merge?

| Lungu_Florin_1993 a răspuns (pentru Anonimus247nmn13):

Scrii pe situri de downloadat crack mount&blade warband si-ti da niste fisiere
pe care sa le pui in folderul tau m&blade din my computer si nu-ti mai trebuie serial.

| Anonimus247nmn13 explică (pentru Lungu_Florin_1993):

Trg spune-mi pas cu pas ce sa fac ca sa nu mai am limita de nivel 7 ca morr...

| Muntean_Raul_1982 a răspuns:

In Tihr cauti prin oras si vei gasi casca si sabie lunga de samurai, iar intr-un oras din nordul vaegyrului (cei verzi) vei gasi si armura