| PandaMezioSugar728 a întrebat:

Stiti daca Natsu si Lucy din anime-ul Fairy Tail ajung sa fie impreuna? M-am uitat la prea mult manga si ma doare capul happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paii deocamdata nu cred ca se stie, dar am gasit pe net o teorie care zicea ca se casatoresc dupa ce se termina povestea laughing

2 răspunsuri:
| BeardedSamurai a răspuns:

Salut, iti dau un sfat bun, si eu am facut ce ai facut si tu, am pierdut o vara intrega de la 6 dimineata pana la ora 7 dupamiaza uitandu-ma nu e bine, iesi pe afara, ai sa vezi ce minunat e
Sa ai o zi placuta!

| Ifrim_Anisia_1990 a răspuns:

Din cate stiu Natsu si Lucy se vor casatorii in jurul episodului 400 sau dupa lupta cu Zeref.